Series
Ratings
43
Semantic ErrorRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0