Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0