Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Cold MountainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5