Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 1.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5