Movies
Ratings
287
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5