Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Brand New LifeRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
May DecemberRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 1.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5