Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5