Movies
Ratings
601
Wonder WomanRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 4.0