Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0