Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
PunchRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.0