Titles you rated
SaltRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0