Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0- プライドRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5