Titles you rated
EchoRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 2.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 2.0
Kang's KitchenRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0