Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0