Titles you rated
The Green KnightRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0