Movies
Ratings
101
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 1.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0