Movies
Ratings
339
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
TarRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0