Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5