Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0