Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5