Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0