Titles you rated
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Salon De HolmesRated ★ 0.5
BOYS PLANETRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
- EuphoriaRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0