Titles you rated
ContagionRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.0
BrooklynRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0