Movies
Ratings
34
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
Cloud AtlasRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 0.5
Midnight DinerRated ★ 1.5
Into the StormRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0