Titles you rated
Buzzer BeatRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
May I Blackmail You?Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 2.0
Community Season 6Rated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Community Season 5Rated ★ 1.5
Community Season 4Rated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 2.5