Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
TomboyRated ★ 4.5- A Secret LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5