Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0