Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 4.0
- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5
Special ARated ★ 3.5- KanonRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Non Non Biyori RepeatRated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 4.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 2.0- www.working!!Rated ★ 4.0