Movies
Ratings
177
Angels in the OutfieldRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
CasperRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0