Movies
Ratings
1495
Good NewsRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 1.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5- SawRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.5