Series
Ratings
59
ShamelessRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0