Series
Ratings
145
Ted LassoRated ★ 3.0
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Wedding ImpossibleRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0