Movies
Ratings
168
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
CodaRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Piece of CakeRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5