Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0