Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Love RevolutionRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5