Movies
Ratings
398
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0