Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0