Titles you rated
For SamaRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5