Movies
Ratings
271
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0