Movies
Ratings
386
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0