Movies
Ratings
210
Spider-ManRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0