Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.5
TrollRated ★ 2.0
UnchartedRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5