Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0