Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 2.0
Friends Season 2Rated ★ 3.5
The Loudest VoiceRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
QuizRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 2.5