Movies
Ratings
495
DownsizingRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Free SoloRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
VenomRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 1.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.5