Movies
Ratings
253
MonsterRated ★ 5.0
Tom and Jerry: The Magic RingRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.5
Pokémon: The Arceus ChroniclesRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 4.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 0.5
The CircleRated ★ 0.5
Stand by MeRated ★ 2.0
JoséeRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
New Year BluesRated ★ 3.0