Titles you rated
Love UntangledRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- 1공장 45반의 여름Rated ★ 0.5
Kim Il Sung's ChildrenRated ★ 0.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5