Series
Ratings
397
Would You Marry Me?Rated ★ 1.5
Last SummerRated ★ 2.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0
To My HarryRated ★ 1.5
TwelveRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0