Series
Ratings
232- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
More Than FriendsRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5