Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0